UWAGA!

• Kartka_Pwostanie_11.jpg
  • Kartka_Pwostanie_14.jpg
Wpisany przez Ireneusz Jaworski

Podsumowanie wakacyjnych konkursów w iłżeckiej bibliotece

Zapraszamy dzieci - uczestników wakacyjnych konkursów, które realizował Oddział dla Dzieci iłżeckiej biblioteki, po odbiór nagród i okolicznościowych dyplomów. Czeka na Was prawdziwy deszcz upominków i słodkości!!!
W konkursie CZYTELNIK REKORDZISTA WAKACJI- nagrody przyznano 27. czytelnikom, którzy zadeklarowali udział w wakacyjnej przygodzie z czytaniem,i solidnie sami bądź z rodzicami - czytając - poznawali literaturę dziecięcą i młodzieżową. Brawo WY !!!
W konkursie plastycznym "WIERSZEM MALOWANE", inspirowanym książkami z wierszami i poezją dziecięcą wypożyczonymi z działu dziecięcego, nagrodziliśmy 19. uczestników. Oto pierwsi laureaci. Nagrody odbieramy w godz. pracy biblioteki od 7-15 do 4 września.

Gratulujemy!!! Nagrody czekają!!!

Kliknij w zdjęcie aby przejść do galerii

Podsumowanie_20_mini