UWAGA!

• Kartka_Pwostanie_11.jpg
  • Kartka_Pwostanie_14.jpg
Wpisany przez Ireneusz Jaworski

Bezpłatna Wyprawka Czytelnicza dla każdego przedszkolaka.

Kampania „Mała książka – wielki człowiek”
w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Iłży.

Najwyższy czas przygotować się na długie jesienne wieczory i popołudnia, podczas których nie powinno zabraknąć dobrej książki – dla rodzica i dla dziecka.  Warto zatem udać się do Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Iłży, gdzie na każdego Małego Czytelnika w wieku przedszkolnym czeka wyjątkowa Wyprawka Czytelnicza przygotowana przez Instytut Książki.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału kampanii „Mała książka – wielki człowiek” w bibliotece

Więcej informacji w załączniku:

ikona_regulamin Regulamin
- 249 KB
indeks Informacje
- 705 KB
unnamed Zgoda RODO
png-clipart-computer-icons-document-microsoft-word-words-miscellaneous-blue - 26,5 KB